ESBRaveViewer 1.0
Przyjazny dla użytkownika Win32 Darmowe narzędzie łatwe przeglądanie RAVE Reports (pliki NDR), które są produkowane przez aplikacje zbudowane z projektami Nevrona RAVE.
 
66

Oprogramowanie typu Freeware
PaperArchiver 2.8.2
 Niesamowita aplikacja PaperArchiver nie tylko skanować dokumenty papierowe, ale także kompresować, szyfrować, opisywanie i zlokalizować nieograniczone dokumentów za pomocą przypisanych słów kluczowych i opisów.
 
57

Oprogramowanie typu Freeware
BearPaw 1200CU Plus WIA Scanner 1.0.0.0
 BearPaw 1200CU Plus WIA Scanner jest obrazem oprogramowania systemowego przez Mustek osobisty asystent League i daje prawdziwą wysokiej jakości obraz. To pozwala także udostępniać zdjęcia.
 
42

Oprogramowanie typu Freeware
Popfax-Printer Internet fax 2.0
Popfax-drukarka jest zastosowanie sterownika drukarki, aby wysłać faks. Po instalacji, wybierając Popfax sterownik jako drukarki z aplikacji PC otwarty dokument jest przekształcany w formacie TIFF G3 FAX i wysłany do faksu przez Internet. Umożliwia
 
33

Oprogramowanie typu Freeware
EPSON Stylus Photo RX420 5.5
EPSON Stylus Photo RX420 : Its All-in-One zdjęć cyfrowych produktów centre.This jest dobre dla przywrócenia starych zdjęć, kopiowanie lub po prostu drukowanie.
 
28

Oprogramowanie typu Freeware
hp scanjet 8200 series 2.1.1.489
HP Scanjet z serii 8200 : jest jeden skaner, który ma na celu proszę o konsekwentnie zaawansowanych kolorów i ostrych obrazów.
 
13

Oprogramowanie typu Freeware