AppAdmin v1.1.0
 Teraz możesz zablokować dostęp do dowolnego programu, który jest zainstalowany w systemie, używając oprogramowania integracyjnego AppAdmin.
 
41

Oprogramowanie typu Freeware
CAD Services 1.0
CAD usługi 1.0 jest zaprojektowany jako potężne narzędzie, które może pomóc obliczyć chmod, liczba, która określa uprawnienia do plików internetowych. Uprawnienia do plików z sieci w zasadzie określić, kto może uzyskać dostęp do serwera - w oparciu
 
38

Oprogramowanie typu Freeware
Radl Free Radius server 1.5
Okolica jest częścią serwera Radius w architekturze klient / serwer i jest często przy użyciu przez serwer dostępu zdalnego urządzeń i użytkowników telefonowania.
 
36

Oprogramowanie typu Freeware
Sakina Privacy Protector 4.4.0
Sakina Privacy Protector jest łatwe i bezpieczne Program do czyszczenia działalności i ślady historii i bezpiecznie usunąć Internecie utworów Internet przechowywany w przeglądarce i ukryte pliki.
 
34

Oprogramowanie typu Freeware
Hide & Protect any Drives 2.82
Ukryj lub ograniczyć dostęp do wszystkich napędów, takich jak dysk twardy, CD, DVD, dyskietek i flash, i zabronić dostępu do partycji dysków twardych z Hide & Protect napędów .
 
24

Oprogramowanie typu Freeware
#1 Free History Eraser 11.6
Mogą chronić swoją prywatność y za pomocą Free Software włącznie aplikacji Eraser Historia, która usuwa historię, jak i wpisywanych adresów URL i autouzupełniania.
 
17

Oprogramowanie typu Freeware
O2Face Silver 3.2.0.1
O2Face posiada funkcję: 1. Auto użytkownicy mogą automatycznie logować się do systemu Windows, bez konieczności interakcji z klawiatury lub myszy. Użytkownik musi jedynie sprawdzić swoją twarz poprzez web-cam do logowania. 2. LiveDetect Jest to
 
13

Oprogramowanie typu Freeware