Pobierz oprogramowanie Pobierz oprogramowanie niemiecki Oprogramowanie do pobrania francuski Pobieranie oprogramowania Brazylijczyk Oprogramowanie do pobrania holenderski Oprogramowanie pobieranie japoński Pobierz oprogramowanie Polski


HP Pavilion dv6331eu Optical Mouse

Wydawca
System operacyjny Windows Vista
Rozmiar 17.8 MB
Ostatnio zaktualizowane
Materiały do pobrania: 62

Dane techniczne: tryby pracy AXON AX 100 MKII
Mnogość opcji Twojej AXON wymaga szeroki zakres parametrów, które można dostosować do własnych wymaganiami. Poniżej wyjaśnienie interfejs użytkownika pozwoli Ci znaleźć swoją własną drogę na szybko.
Dla jasnego przeglądu, funkcje operacyjne swojego AXON zostały zorganizowane w czterech różnych trybach lub części, które można wybrać za pomocą przycisków na panelu przednim. Każdy z tych trybów (GLOBAL, PRESET, UTILITY, Sieć) zawiera szereg parametrów, które mogą być wyświetlane za pomocą parametru przycisków + /
-po naciśnięciu odpowiedniego przycisku trybu.
Naciśnij przycisk + parametr, aby przejść do następnego parametru. Parametr
-powrót do poprzedniego parametru. Zmień wartości poszczególnych parametrów przy użyciu wartości + /
-przyciski, za pomocą WARTOŚĆ +, aby podnieść wartość i jakość
-aby obniżyć. VALUE + /
-przyciski są wyposażone w funkcję przyspieszenia w celu zapewnienia, że ​​nie dostać Urazy. Można przyspieszyć liczenia jeszcze wciskając but-ton (+ i -) w tym samym czasie podczas liczenia górę lub w dół.
Liczba parametrów zawierają podmenu z dodatkowymi parametrami. Kropki na końcu nazwy parametrów wskazują obecność podmenu. Aby otworzyć podmenu, naciśnij przycisk ENTER. Naciśnij parametr + / -, aby uzyskać dostęp do różnych parametrów w podmenu. Przycisk EXIT powróci aksonu do oryginalnego parametru. Przycisk EXIT również powrócić aksonu do jego domyślnej trybie Preset ..


Pobranie (int.1)